Ar Gudļevski vārtos beidzas «Lightning» sezona cīņā par NHL Stenlija kausu

Kristers Gudļevskis otrdien devās laukumā uz maiņu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kur vārtsarga pārstāvētā Tampabejas "Lightning" ar 3:4 Monreālā zaudēja "Canadiens" un cīņā par Stenlija kausu izstājās Austrumu konferences ceturtdaļfinālā, liecina NHL informācija. Tampabejas klubs sērijā neguva nevienu uzvaru un zaudēja ar 0:4.

Sērijas pēdējā spēlē Gudļevskis vārtos stājās otrās trešdaļas 6. minūtē, kad rezultāts tikko bija kļuvis 3:1 "Canadiens" labā. Latvijas vārtsargs atvairīja pirmos 16 metienus, taču pēdējā minūtē ielaida ripu vārtos pēc pēdējā metiena, kad "Lightning" spēlēja mazākumā un Monreālas klubs panāca 4:3.

Cīņu "Lightning" vārtos sāka Anderss Lindbeks kurš tvēra 17 no 20 metieniem. Pēc vārtsarga maiņas Viktors Hedmans un Tailers Džonsons trešā perioda pirmajās sešarpus minūtēs rezultātu izlīdzināja, tomēr trešdaļā vienīgais noraidījums Tampabejas klubam bija liktenīgs. Gudļevskis atvairīja Tomasa Vaneka metienu, bet Makss Pakjoretijs atsisto ripu 43 sekundes pirms cīņas beigām raidīja vārtos.

Tampabejas kluba treneris Džons Kupers pēc spēles atzina, ka "Lightning" piedzīvoja pozitīvu pārmaiņu sezonu, ko apliecina kluba 12 hokejistu debija Stenlija kausa izcīņā. Debija NHL bija arī Gudļevskim, kurš aizvadīja vienu spēli regulārajā sezonā, bet divās izslēgšanas cīņās devās laukumā uz maiņu.