Ābols Rīgas «Dinamo» zaudējumā vaino komandu, nevis vārtsargu

Rīgas ''Dinamo'' galvenais treneris Artis Ābols pēc piektdienas zaudējuma ar 1:2 Zagrebas ''Medveščak'' minēja viļņveidīgo sniegumu mača gaitā un zaudējumā vainoja nevis kļūdu pieļāvušo vārtsargu Džefu Delorjē, bet visas komandas sniegumu.

''Bija divas labas trešdaļas - pirmā un trešā,'' sacīja Ābols. ''Pirmajā mēs spēlējām labi, un mums bija iniciatīva, kas laikam sagrozīja galvu. Otro trešdaļu mēs sākām absolūti ne tā, kā vajadzētu sākt. Kā mēs to sākām, tā arī to nospēlējām. Trešajā spējām atgriezties pareizajās sliedēs. Bija laba spēle, ātri izlīdzinājām rezultātu.''

Ābols neuzskata, ka zaudējums tika piedzīvots vārtsarga Džefa Delorjē kļūdas dēļ, kad viņam no aizvārtes izdevās piespēle pretiniekam. ''Jā, viņš kļūdījās. Taču tas kā mēs spēlējām otrajā periodā, tas ir komandas zaudējums.''

''Apzināti tas noteikti nebija. Džefs ar nūju labi spēlē. Viens aizsargs - [Kristaps] Sotnieks bija, kuram uzreiz atdot ripu, taču pretinieks aizsargu ''paņēma'', un Džefs apjuka,'' komentēja ''Dinamo'' treneris.

''Medveščak'' galvenais treneris Dags Šedens norādīja, ka sacensībai bija jau izslēgšanas mača raksturs. ''Spēle bija laba. Izmantojām pretinieku vārtsarga kļūdu, bet mačs bija aizraujošs un interesants, kurā mums izdevās nopelnīt trīs punktus.''

Astoņas spēles pirms regulārās sezonas beigām Rietumu konferences turnīra tabulā "Dinamo" ir 9.vietā, no pirmā astoņnieka atpaliekot divus punktus. Divi punkti rīdziniekus šķir arī no priekšpēdējās -13.- vietas konferencē.

Regulārās sezonas pēdējo mājas spēļu sēriju Rīgas "Dinamo" turpinās svētdien pret Rietumu konferences pēdējās vietas īpašniekiem Bratislavas "Slovan" un nākamnedēļ pret divām Austrumu konferences komandām Jekaterinburgas "Avtomobilist" un Čeļabinskas "Traktor".