Ābols «Dinamo» pieticīgo spēles sākumu izskaidro ar lieku pauzi kalendārā

Piecu dienu pauze starp iepriekšējo spēli Čerepovecā un trešdien uzvarēto maču savā laukumā ar 3:1 pār Maskavas apgabala ''Atlant'' Rīgas ''Dinamo'' nebija vajadzīga, ar ko daļēji izskaidrojams sliktais spēles sākums, pēc spēles sacīja mājinieku komandas galvenais treneris Artis Ābols.

''Šī bija līdzīgu komandu līdzīga spēle, bet piecu dienu pauze mums nebija vajadzīga. Ja spēle nevedas un ir problēmas ar sastāvu, tad tu gaidi šādu pauzi, taču tagad tāda pauze nebija vajadzīga. To arī daļēji izskaidro spēles sākums,'' sacīja Ābols. Viņš paskaidroja, ka otrajā trešdaļā beidzot izdevies noregulēt darbību laukumā. ''Ne pie tās labākās spēles mēs atradām iespēju uzvarēt,'' viņš teica.

''Pirmajā periodā guvām vārtus vienā no pretuzbrukumiem. Otrajā trešdaļā pretinieks pārņēma iniciatīvu, bet trešajā spēle ritēja līdz pirmajai kļūdai, vārtus zaudējām mēs, kaut gan neuzskatu, ka tā bija mūsu kļūda,'' sacīja ''Atlant'' treneris Aleksandrs Savčenkovs, nosaucot ''Dinamo'' uzvaru par pelnītu.

Savčenkovs arī informēja, ka Latvijas uzbrucējs Roberts Jekimovs, kurš ''Atlant'' pievienojās nesen un spēlēja maz, atsvaidzinājis vecu savainojumu un viņam, visdrīzāk, sezona ir beigusies.

Jau ziņots, ka pēc šīs uzvaras ''Dinamo'' pacēlās uz septīto vietu KHL Rietumu konferences turnīra tabulā, beidzot iekļūstot izslēgšanas spēļu zonā, kad regulārajā sezonā komandai atlikušas vēl deviņas spēles, no tām četras nākamās - savā laukumā.