Vaņins zaudē trīs vārtus pret Šveices futbola superlīgas čempioni

Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vaņins sestdien "Sion" rindās ielaida trīs vārtus, un komanda izbraukumā ar rezultātu 0:3 zaudēja Šveices superlīgas čempionei "Basel", liecina rīkotāju informācija.

"Sion" pirmos vārtus zaudēja 27.minūtē. Septiņas minūtes vēlāk komanda palika mazākumā, jo Vaņina komandas biedrs Veroljubs Salatičs saņēma sarkano kartīti.

69.minūtē mājinieki vēlreiz pārspēja Vaņinu, bet mača pamatlaika pirmspēdējā minūtē "Sion" komandas spēlētājs ieraidīja bumbu savos vārtos.

"Basel" izcīnīja trešo uzvaru trīs mačos, savukārt "Sion" piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon un ar četriem punktiem ierindojas 3.pozīcijā.

Aizvadītajā sezonā superlīgā "Sion" ieņēma 7.vietu desmit komandu konkurencē, taču izcīnīja Šveices kausu, kas viņiem ļaus spēlēt Eiropas līgas grupu turnīrā.

"Sion" komandu Vaņins pārstāv kopš 2009.gada.