«Skonto» sagādā virslīgas līderiem FK «Liepāja» futbolistiem sezonā pirmo zaudējumu

"Skonto" svētdien savā laukumā ar 1:0 uzvarēja līderus FK "Liepāja" futbolistus un sagādāja Kurzemes klubam virslīgas sezonā pirmo zaudējumu, liecina organizatoru informācija.

Uzvaras vārtus "Skonto" 26. minūtē guva Renārs Rode. Tuvojoties spēles beigām, "Skonto" vairāk rūpējās par savu vārtu drošību un minimālo pārsvaru nosargāja.

Pēc uzvaras "Skonto" pakāpās uz otro vietu tabulā un par vienu punktu atpaliek no FK "Liepāja". Savukārt vienu punktu "Skonto" futbolistiem zaudē pašreizējie čempioni FK "Ventspils", kas astotās kārtas spēli aizvadīs pirmdien mājās pret "Metta/LU" futbolistiem.

Uzvaru svētdien guva arī Latvijas kausa ieguvēji FK "Jelgava", kas mājās ar 2:0 uzveica BFC "Daugavpils", lai gan kopš 41. minūtes spēlēja mazākumā pēc Edgara Kārkliņa noraidījuma par otro brīdinājumu. Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Oļegs Malašenoks, bet 56. minūtē uzvaru nostiprināja Valērijs Redjko.