Rudņevs gūst sezonā pirmos vārtus Vācijas Bundeslīgā

Latvijas valstsvienības uzbrucējs Artjoms Rudņevs svētdien guva Vācijas Bundeslīgas sezonā savus pirmos vārtus, veicinot ''Hamburger SV'' uzvaru 2:0 pār Brēmenes ''Werder" futbolistiem, liecina rīkotāju informācija. Rudņevs laukumā devās uz maiņu otrā puslaika vidū un iesita spēlē pirmos vārtus.

Rudņevs spēlē iesaistījās 67. minūtē, aizstājot Lūisu Holtbiju. Vārtus Latvijas futbolistam izdevās gūt 84. minūtē, kad pēc sānu iemetiena viņš bija precīzs no tuvas distances. Hamburgas klubs uzvaru nostiprināja kompensācijas laikā ar otro vārtu guvumu, kas tika ieskaitīts neveiksmīgi nospēlējušajam viesu vārtsargam Rafaelam Volfam.

Šosezon Rudņevs vēl nevienā kluba spēlē nav devies laukumā pamatsastāvā. Laukumā viņš ir ticis septiņās spēlēs.

''Hamburger SV'' 12 spēlēs ir trīs uzvaras, kas komandu ar 12 punktiem turnīra tabulā ierindo 15. vietā 18 vienību konkurencē. Vēl pieticīgāki panākumi ir Brēmenes "Werder", kas ar 10 punktiem ir priekšpēdējie.