Maskavas CSKA ar Cauņu sastāvā zaudē un netiek futbola Eiropas līgā

Latvijas pussargs Aleksandrs Cauņa otrdien devās laukumā Maskavas CSKA pamatsastāvā, tomēr Krievijas klubs ar 1:2 Nīderlandē piekāpās Eindhovenas PSV futbolistiem pēdējā spēlē Čempionu līgas grupā un nekvalificējās sezonas turpinājumam arī Eiropas līgā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvara CSKA būtu nodrošinājusi trešo vietu B grupā, kas ļautu starptautisko sezonu turpināt Eiropas līgā, taču zaudējums klubu atstāja ceturtajā pozīcijā, kur palikušās komandas nekur tālāk netika.

Cauņa spēli sāka aizsarga pozīcijā un laukumā bija līdz 77. minūtei, bet tika nomainīts, tikko CSKA pēc Sergeja Ignaševiča 11 metru soda sitiena izvirzījās vadībā. Taču minūti vēlāk Lūks de Jongs panāca laukuma saimniekiem neizšķirtu, bet Deivijs Propers 86.minūtē guva uzvaras vārtus, kas PSV garantēja otro vietu grupā un dalību Čempionu līgas astotdaļfinālā.

Čempionu līgas sezona beidzās Anglijas "Manchester United", kas izbraukumā Vācijā ar 2:3 zaudēja B grupas uzvarētājiem VfL "Wolfsburg", un varēs turpināt spēlēt Eiropas līgā.

Jaunu rezultativitātes rekordu Čempionu līgas grupas kārtā sasniedza Krištianu Ronaldu, kurš guva četrus vārtus Madrides "Real" graujošajā uzvarā 8:0 pār Zviedrijas "Malmo". Ronaldu rēķinā grupas kārtā ir 11 iesisti vārti.

Savukārt par "Paris Saint Germain" (PSG) rezultatīvāko spēlētāju starptautiskajos turnīros otrdien kļuva Zviedrijas uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs, kurš Parīzē guva vienus vārtus Francijas kluba uzvarā 2:0 pār Doņeckas "Šahtar" no Ukrainas.

Astotdaļfināla pāru izloze notiks pirmdien Nionā, Šveicē. Četrās grupās pēdējās spēles vēl risināsies trešdien.