Latvijas U-21 futbolisti zaudē Moldovai un ierindojas 10.vietā Sadraudzības kausa izcīņā

Latvijas U-21 izlases futbolisti sestdien Sanktpēterburgā pēcspēles sitienos zaudēja Moldovas vienaudžiem finālspēlē par 9.vietu Sadraudzības kausa izcīņā, informēja organizatori. Pamatlaiks beidzās neizšķirti 1:1, bet pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 6:5 pārāki bija moldāvi, kas atstāja Latvijas izlasi 10.vietā.

Vārtus Latvijas izlasē pēdējā spēlē pamatlaika otrajā puslaikā guva Reinis Flaksis.

Galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītie Latvijas futbolisti iepriekš pusfinālā par 9.vietu ar 2:0 pārspēja Lietuvas vienaudžus. Spēlēs grupas turnīrā Latvija piekāpās mājiniecei Krievijai (0:1), bet cīnījās neizšķirti ar Kirgizstānu (1:1) un Moldovu (1:1). Ceturtdaļfinālā iekļuva katras apakšgrupas pirmās un otrās vietas ieguvējas, kā arī divas labākās trešās vietas īpašnieces, turpretim pārējās komandas cīņu turpināja par 9.vietu.

Kopš 1993.gada rīkotais turnīrs, kur startēja 12 komandas, noslēgsies svētdien ar Dienvidāfrikas un Somijas finālu. Kopš 2012.gada par Sadraudzības kausu cīnās U-21 izlases, tostarp Latvijas futbolisti, kas pērn ieguva 8.vietu.