Cauņa pēc ilgstošiem savainojumiem atgriežas laukumā Čempionu līgas spēlē

Vairāk nekā gadu dažādus savainojumus dziedējušais Latvijas futbolists Aleksandrs Cauņa otrdien atgriezās laukumā Čempionu līgas spēles izskaņā, un viņa pārstāvētā Maskavas CSKA mājās panāca neizšķirtu 2:2 pret Anglijas "Manchester City", liecina rīkotāju informācija.

Pussargs Cauņa laukumā devās 90. minūtē, kad rezultāts jau bija 2:2. Mančestras klubam pirmajā puslaikā divu vārtu pārsvaru Piemaskavā, Himkos, aizvadītajā spēlē nodrošināja Serhio Aguero un Džeimss Milners, taču uzvarai ar to nepietika. Seidu Dumbija 65. minūtē pēc centrējuma vienus vārtus CSKA atguva, bet pēc pārkāpuma pret viņu 86.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Bebrass Načo.

Cauņa piedalījās pirmajā oficiālajā spēlē kopš pērnā septembra. Viens no Latvijas izlases potenciālajiem līderiem savainojumu dēļ ir izlaidis 10 pēdējās spēles valstsvienībā.

"Manchester City" un CSKA ar attiecīgi diviem un vienu punktu ir pēdējās divās vietās E grupā četru komandu konkurencē. Abi klubi spēli Himkos aizvadīja bez skatītājiem, jo CSKA izcieš sodu par savu fanu rasistisko un vardarbīgo uzvedību.