Čehijas un Zviedrijas florbolisti pārliecinoši uzvar pretiniekus un kvalificējas pusfinālam

Rīgā notiekošajā pasaules čempionātā florbolā ceturtdaļfināla spēlē Čehijas valstsvienība pārliecinoši ar 8:2 uzvarēja Igaunijas florbola izlasi, tādējādi kvalificējoties pusfinālām, kur pretim stāsies Dānijas un Somijas spēles uzvarētājs.

(papildināts ar spēles Zviedrija - Vācija rezultātu)

Igaunijas ļoti sīvi turējās pretim iepriekšējā čempionāta bronzas medaļas ieguvējiem, trešdaļu noslēdzot ar rezultātu 2:2. Taču jau otrajā trešdaļā čehi pierādīja savu pārākumu, un neļāva igauņiem tikt pie vārtu guvuma. Periods noslēdzās ar rezultātu 4:0. Savukārt pēdējā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:0.

Savukārt Zviedrijas izlase ceturtdaļfināla spēlē ar 11:0 sagrāva Vācijas valstsvienību. Pirmajā trešdaļā rezultāts nebija pārlieku iespaidīgs - 3:0, taču jau otrajā periodā zviedri pierādīja, ka ir pasaules florbola elitē, ieraidot piecas reizes bumbiņu pretinieku vārtos. Bet pēdējā trešdaļā guva vēl četrus golus. Tādējādi Zviedrija kvalificējās pusfinālam, kur spēlēs pret Norvēģijas un Šveices florbola izlašu dueļa uzvarētāju.

Ceturtdaļfināla, pusfināla un fināla cīņas varēs vērot arī LTV7 programmā. Pieslēgšanās arēnai piektdien plkst. 16.00.