Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Oslo notiekošajā šīs sezonas pēdējā Pasaules kausa posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja augsto desmito vietu, liecina organizatoru informācija.

Par sacensību uzvarētāju kļuva krievs Antons Šipuļins, pieļaujot vienu kļūdu šautuvē, otrais bija francūzis Martēns Furkāds, kurš pieļāva divas kļūdas šautuvē un no līdera atpalika 5,7 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās norvēģis Juhaness Tingnēss Bē, kurš arī nesašāva divus mērķus.

Rastorgujevs ugunslīnijā pieļāva trīs kļūdas. Sacensības viņš iesāka 23. pozīcijā, savukārt noslēdza desmitajā vietā, no līdera atpaliekot minūti un 19,9 sekundes.

Andrejs Rastorgujevs finišē

Līdz ar desmitās vietas izcīnīšanu Latvijas labākais biatlonists piedalīsies svētdienas masu startā.

Šobrīd kausa kopvērtējumā pirmo vietu ar 1302 punktiem ieņem Furkads, kuram ar 901 punktu seko Šipuļins, bet trešais ar 808 punktiem ir Johaness Tingnēss Bē. Rastorgujevs ar 391 punktu ierindojas 22.vietā.

Jau ziņots, ka Rastorgujevs piektdien Norvēģijā atstāja trīs nesašautus mērķus un ierindojās 23. vietā Pasaules kausa sezonas pēdējās sacensībās 10 kilometru sprintā.