Latviešu biatloniste Baiba Bendika sestdien noslēdza sezonu, Oslo notiekošajā Pasaules kausa posma desmit kilometru iedzīšanā ierindojoties 56. vietā, liecina organizatoru informācija. Kopumā finišēja 57 biatlonistes.

Uzvaras laurus pēdējā posmā plūca Mari Laukanena no Somijas, kura šaušanā pieļāva vienu kļūdu, čehiete Gabriela Koukalova ierindojās otrajā vietā, bet trešo vietu izcīnīja francūziete Žistīna Braisā.

Bendika šaušanā pieļāva sešas kļūdas, un no Laukanenas atpalika gandrīz septiņas minūtes, kas ļāva ierindoties vien 56. vietā.

Baiba Bendika dodas uz ceturto šaušanu

Baiba Bendika finišē

Sezonas kopvērtējumā iedzīšanā par uzvarētāju kļuva vāciete Laura Dālmeiere, kura noslēdzošajā posmā šajā disciplīnā ierindojās vien devītajā pozīcijā.

Pasaules kausa kopvērtējumā ar 1179 punktiem līdere ir Dālmeiere, ar 1052 punktiem otrajā vietā ir Koukalova, bet trešā ar 933 punktiem ir somiete Kaisa Mekereinena. Bendika ar 44 punktiem ir vien 70. vietā.