Biatlonists Rastorgujevs Pasaules kausa posmu noslēdz ar 17.vietu iedzīšanā

Andrejs Rastorgujevs Pasaules kausa sezonas otro posmu svētdien Austrijā noslēdza ar izcīnītu 17.vietu 12,5 kilometru iedzīšanas distancē, liecina organizatoru informācija. Jau pirmajā ugunslīnijā Latvijas biatlona līderis nopelnīja trīs soda apļus un vēlāk, šaujot nekļūdīgi, cīnījās par zaudēto pozīciju atgūšanu.

Uzvarēja nekļūdīgi šāvušais francūzis Martēns Furkads, kurš finišu sasniedza pēc 32 minūtēm un 53,7 sekundēm. Vācijas biatlonists Simons Šemps atpalika 4,1 sekundi un bija otrais, bet trešais mērķa līniju šķērsoja Slovēnijas biatlonists Jakovs Faks, uzvarētājam zaudējot 10,9 sekundes.

Rastorgujevs finišēja minūti un 55,7 sekundes aiz Furkada.

Pēc piektdien 10 kilometru sprintā iegūtās 24.vietas Rastorgujevs iedzīšanā startēja minūti un 15 sekundes aiz līdera norvēģa Johanesa Tingnesa Boe. Izredzes pacīnīties par vietu desmitniekā Rastorgujevam krasi saruka jau pirmajā šautuvē guļus, kur palika trīs neskarti mērķi. Trasē Latvijas biatlonists atgriezās 44. pozīcijā, bet pēc perfektas otrās šaušanas pakāpās uz 35.vietu.

Visi mērķi no Rastorgujeva raidītajām lodēm krita gan trešajā šaušanā, kas viņu pacēla uz 21.vietu, gan pēdējā ugunslīnijā stāvus, ļaujot trasē atgriezties 18. pozīcijā.

Sievietēm 10 kilometru iedzīšanas distancē svētdien Hohfilcenē uzvarēja Pasaules kausa pašreizējā īpašniece somiete Kaisa Mekereinena, kura iepriekš palika nepārspēta arī sprintā.

Pasaules kausa sezonas trešais posms risināsies nākamnedēļ Pokļukā, Slovēnijā, kur pirmās sacensības paredzētas ceturtdien un piektdien sprintā attiecīgi sievietēm un vīriešiem.