Biatlonisti Juškāni Pasaules kausa posma distancē apsteidz teju visas sāncenses

Biatloniste Žanna Juškāne ceturtdien Slovēnijā ieguva 96.vietu 7,5 kilometru sprintā, ar ko sākās Pasaules kausa sezonas trešais posms, liecina rīkotāju informācija. Aiz Latvijas sportistes finišā palika divas dalībnieces.

Uzvarēja bez kļūdām šāvusī čehiete Gabriela Soukalova, kura mērķa līniju sasniedza pēc 20 minūtēm un 17,3 sekundēm. Laureātu trijniekā iekļuva arī 18,4 sekundes lēnākā itāliete Doroteja Vīrere un Ukrainas biatloniste Vaļa Semerenko, kura no Soukalovas atpalika 24,7 sekundes.

Juškāne divās šautuvēs pieļāva piecas kļūdas un finišā uzvarētājai zaudēja četras minūtes un 48,1 sekundi.

Iepriekšējā posmā pirms nedēļas Austrijā Juškāne sprintā finišu nesasniedza, bet sezonas pirmajā posmā decembra sākumā Zviedrijā viņa nestartēja veselības problēmu dēļ.

Vīrieši trešā posma pirmās sacensības Pokļukā aizvadīs piektdien, kad 10 kilometru sprintā paredzēts starts arī Latvijas biatlona līderim Andrejam Rastorgujevam. Turpinājumā sestdien vīriešiem un sievietēm būs sacensības iedzīšanā, bet svētdien - distancēs ar kopēju startu.