«Spurs» spēles pašā galotnē piekāpjas «Grizzlies» un izslēgšanas spēlēs panāk izlīdzinājumu 2-2

Dāvja Bertāna pārstāvētā komanda Sananatonio “Spurs” sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ceturtdaļfināla mačā pašā spēles galotnē piekāpās Memfisas “Grizzlies” ar 108: 110, tādējādi sērijā rezultāts ir 2-2, liecina organizatoru informācija.

Bertāns šajā spēlē laukumā bija deviņas minūtes un 31 sekundi, esot precīzs vienā no divu tālmetienu izpildēm, bet, diemžēl, aizmetot garām vienīgo divpunktu metienu. Viņa rēķinā arī viena atlēkusī bumba, divi bloķēti metieni, bet +/- rādītājs plus 13.

“Spurs” rindās ar 43 punktiem izcēlās Kavai Lenards, Tonija Pārkera rēķinā 22 punkti. Savukārt “Grizzlies” sastāvā Maikam Konlijam 35 punkti, bet Markam Gasolam, kura precīzais metiens spēles pēdējā sekundē ļāva uzvaru izcīnīt Memfisas vienībai, 16 punkti.

Ceturtdaļfināla duelis turpināsies jau 25. aprīlī Sanantonio.