Sanantonio «Spurs» pārtrūkst 13 izbraukuma uzvaru sērija; Bertāns laukumā netiek

Sezonā pirmo zaudējumu izbraukumā ceturtdien piedzīvoja Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas ar 91:95 piekāpās Čikāgas "Bulls", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Latvijas basketbolists pēc trenera lēmuma netika laukumā spēlē, kurā komanda zaudēja pēc viesos izcīnītas 13 uzvaru sērijas.

"Spurs" pietrūka vienas uzvaras, lai atkārtotu pērn Goldensteitas "Warriors" sasniegto rekordu ar 14 izbraukuma uzvarām pēc kārtas sezonas startā. Trešajā ceturtdaļā Sanantonio komanda bija iedzinējos ar 18 punktiem un pēdējās minūtēs pietuvojās līdz četru punktu deficītam, tomēr "Bulls" noturējās vadībā.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Dveins Veids, savukārt viesiem nepietika ar Kavai Lenarda 24 punktu guvumu.

Sanantonio kluba rēķinā ir 18 uzvaras un pieci zaudējumi, kas komandu ierindo otrajā vietā Rietumu konferencē aiz "Warriors". Nākamajā mačā "Spurs" sestdien mājās tiksies ar Bruklinas "Nets".

NBA regulārā sezona ilgs līdz 2017.gada 12.aprīlim, katram klubam aizvadot 82 spēles, bet čempioni finālsērijas noslēgumā kļūs zināmi ne vēlāk kā 18.jūnijā.