Porziņģis savainojuma dēļ nepabeidz spēli pret NBA čempioniem

Pirmajā spēlē pēc Zvaigžņu spēles pārtraukuma Kristaps Porzinģis ceturtdien sastiepa labo potīti un nepabeidza maču, kurā Ņujorkas "Knicks" ar 104:119 viesos zaudēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempioniem Klīvlendas "Cavaliers", liecina NBA informācija.

Latvijas basketbolists iekrāja astoņus punktus, līdz otrajā ceturtdaļā savainoja potīti un laukumā vēlāk vairs neatgriezās. Porziņģis laukumā pavadītajās 16 minūtēs guva astoņus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un bloķēja divus metienus, kā arī iekrāja negatīvu +/- rādītāju -6. Precīzi bija viņa četri no sešiem divpunktu metieniem, bet visos četros trīspunktniekos bumba lidoja mērķim secen.

Ņujorkas komandā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Kortnijs Lī, bet Karmelo Entonijs nodrošināja 20 punktu guvumu. Uzvarētājiem 23 punktus nodrošināja Kairijs Ērvings.

Porziņģis pēc mača arēnu pameta pats un piektdien viņam paredzēts veikt papildu pārbaudes. Liepājnieka potīte bija būtiski sapampusi, bet viņš atzina, ka ir gatavs arī šādam pavērsienam.

"Man vienmēr ir šādi izaicinājumi un kaites," sacīja Porziņģis. "Taču es pieņemu to kā izaicinājumu. Cerams, nav pārāk slikti."

Nākamo spēli Ņujorkas klubs aizvadīs sestdien mājās pret Filadelfijas "76ers". "Knicks" 58 spēlēs ir 23 uzvaras un 35 zaudējumi, kas komandu ierindo 12.vietā Austrumu konferencē.