Porziņģis rezultatīvākais «Knicks» basketbolistu zaudējumā Jūtā

Kristaps Porziņģis ar 24 punktiem trešdien bija rezultatīvākais Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā latvieša pārstāvētā vienība ar 101:108 viesos piekāpās Jūtas "Jazz" un cieta trešo neveiksmi pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Porziņģis spēlēja 31 minūti, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu piespēli un bloķēja vienu metienu. Viņš bija precīzs trijos no septiņiem trīspunktu metieniem, kā arī iemeta piecus no 10 divpunktniekiem un piecus no sešiem soda metieniem, bet liepājnieka +/- rādītājs bija negatīvs -6.

Karmelo Entonijs “Knicks” nodrošināja 16 punktus, savukārt 17 punktus iekrāja Deriks Rouzs, kurš trešajā ceturtdaļā sāpošas potītes dēļ devās uz ģērbtuvēm, bet vēlāk tomēr atgriezās laukumā. Uzvarētājiem karjerā rezultatīvāko spēli aizvadīja Francijas centra spēlētājs Rūdijs Gobērs, kurš guva 35 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, palīdzot "Jazz" pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

"Knicks" basketbolisti bija situācijas noteicēji pirmajā puslaikā, ko noslēdza ar rezultātu 55:51, bet otrajā ceturtdaļā viesu pārsvars vēl sasniedza 13 punktus. Tomēr pēdējā ceturtdaļā mājinieki dominēja un pagrieza spēles gaitu sev par labu. Vēl ceturtdaļas vidū bija neizšķirts 87:87, līdz "Jazz" veica izšķirošu 11:0 atrāvienu.

Ar 27 uzvarām 71 spēlē Ņujorkas klubs ieņem 12. pozīciju Austrumu konferencē. Līdz sezonas beigām “Knicks” atlicis aizvadīt vēl 11 spēles. Izbraukuma turpinājumā Ņujorkas komanda ceturtdien spēlēs Portlendā, bet sestdien Sanantonio dosies laukumā pret Dāvja Bertāna pārstāvēto "Spurs".