«Liepāja/Triobet» basketbolisti zaudē Tartu «TU/Rock»

"Liepāja/Triobet" ceturtdien viesos mazrezultatīvā cīņā ar 49:59 zaudēja Igaunijas klubam Tartu "TU/Rock" Baltijas Basketbola līgas (BBL) pirmajā ceturtdaļfināla spēlē, informē organizatori.

Uvja Helmaņa trenētās komandas rindās lauris Blaus guva 15 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet Andrjus Mažutis sameta 10 punktus. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Janars Talts, kamēr Valmo Krīsa sameta deviņus punktus.

"TU/Rock" pirmajā ceturtdaļā ieguva četru punktu pārsvaru (15:11), bet pēc puslaika bija vadībā ar astoņiem punktiem (28:20). Pēc pārtraukuma liepājnieki guva septiņus punktus pēc kārtas, pietuvojoties pretiniekiem līdz minimumam, taču tad igauņi atguvā un panāca 39:29 savā labā, bet pēdējās ceturtdaļas sākumā panāca arī 14 punktu pārsvaru (50:36). "Liepāja/Triobet" beigās starpību nedaudz samazināja, taču pretinieku uzvaru neapdraudēja.

Komanda, kura iekļūs pusfinālā, noskaidrosies divu spēļu summā. Atbildes spēle 3. martā notiks Liepājā. Šī pāra uzvarētāji pusfinālā tiksies ar BK "Ventspils" un Tamperes "Pyrinto" dueļa uzvarētājiem. Latvijas čempioni pirmo spēli pret Somijas klubu savā laukuma aizvada ceturtdien.