«Liepāja/Triobet» basketbolisti panāk izšķirošo spēli LBL ceturtdaļfinālā

"Liepāja/Triobet" sestdien savā laukumā ar 93:74 pārliecinoši pārspēja pašreizējos čempionus "Valmiera/ORDO" un Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā panāca neizšķirtu 2:2, liecina organizatoru informācija. Komanda, kas iekļūs pusfinālā, kļūs zināma sērijā pēdējā spēlē pirmdien Valmierā.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Artjoms Butjankovs, kurš izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas, bet 18 punktus nodrošināja Karls Montgomerijs. Liepājas aizsardzībā iestrēgušās Valmieras komandas rezultativitātes līderis ar 19 punktiem bija Dors Fišers, savukārt Jāņa Kaufmaņa guvums bija 18 punkti.

Tuvojoties pirmā puslaika beigām, liepājniekiem izdevās gūt 14 punktus pēc kārtas un panākt vadību 42:26. Trešajā ceturksnī Liepājas kluba pārsvars sasniedza 20 punktu (65:45), pirms viesi sāka pakaļdzīšanos. Lai gan valmierieši vēl trešajā ceturtdaļā deficītu samazināja līdz 11 punktiem (68:57), atlikušajā laikā neko vairāk viesi neiespēja.

Otrā ceturtdaļfinālā BK "Jēkabpils" ar 2:1 ir vadībā pret "Barons kvartāls" vienību un nākamajā spēlē svētdien Rīgā var nodrošināt dalību nākamajā kārtā.

Divām spēcīgākajām komandām - regulārās sezonas uzvarētājai BK "Ventspils" un "VEF Rīgai" - uzreiz ir garantēta dalība pusfinālā, kas arī ritēs līdz trim uzvarām. Ventspilnieku pretinieki noskaidrosies BK "Jēkabpils" un "Barons kvartāls" duelī, turpretim "VEF Rīga" mērosies spēkiem ar komandu, kas būs pārāka "Valmiera/ORDO" un "Liepāja/Triobet" pārī.

Latvijas čempioni kļūs zināmi līdz maija beigām.