Dāvis Bertāns savaino ceļgalu basketbola Eirolīgas spēlē; trauma varētu būt nopietna

Basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien savainoja ceļgalu Eirolīgas spēlē Itālijā, kur viņa pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" ar 85:99 zaudēja Milānas "Emporio Armani". Uzreiz nebija oficiālas informācijas par Bertāna traumu, taču "Fox Sports" žurnālists Peters Kolnago Milānā vēstīja, ka savainojums varētu būt nopietns.

Pēc Kolnago teiktā, Bertānam varētu būt sarautas ceļgala krusteniskās saites. Savukārt basketbola medijs "Sportando" vēstīja, ka Bertānu nogādāja slimnīcā magnētiskās rezonanses izmeklējumu veikšanai un basketbolistu gaida ilgstoša ārstēšanās.

Bertāns paspēja nospēlēt tikai trīs minūtes, kad uzbrukumā grozam cieta neveiksmīgā sadursmē ar Alesandro Džentili. Spēli 22 gadus vecais Bertāns nevarēja turpināt un vispirms tika nogādāts ģērbtuvēs.

Sezonā līdzšinējā 21 spēlē Eirolīgā Bertāns vidēji guva 11,6 punktus un izcīnīja 3,0 atlēkušās bumbas.

Dāvis Bertāns iepriekš ceļgala krusteniskās saites sarāva 2013.gada jūnijā Serbijas čempionāta finālsērijas pēdējā spēlē, pārstāvot Belgradas "Partizan". Pēc operācijas spēlētāja ārstēšanās un atlabšana ilga deviņus mēnešus. Pērn jūlijā Dāvis Bertāns uz trim gadiem noslēdza līgumu ar "Laboral Kutxa". Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tiesības uz Dāvi Bertānu pieder Sanantonio "Spurs".

Eirolīgas sezonas otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos. Cerības uz dalību ceturtdaļfinālā saglabā arī "Laboral Kutxa", lai gan zaudējums Milānā izredzes pasliktināja.