BK «Jēkabpils» un «Jūrmala/Fēnikss» izvirzās vadībā ceturtdaļfinālos

BK "Jēkabpils" un "Jūrmala/Fēnikss" sestdien izcīnīja uzvaras un izvirzījās vadībā Latvijas basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālos, liecina rīkotāju informācija. Jēkabpils basketbolisti mājās ar 80:62 pieveica "Liepāja/Triobet", bet "Jūrmala/Fēnikss" viesos ar 82:72 atstāja zaudētājos BK  "Valmiera".

Cīņā līdz vienas komandas trim uzvarām abos pāros rezultāts kļuva 2:1. Nākamās spēles, kas pirmdien risināsies Jūrmalā un Liepājā, ceturtdaļfinālos būs pēdējās, ja vēlreiz uzvarēs BK "Jēkabpils" un "Jūrmala/Fēnikss".

Jēkabpilī sērijas trešajā spēlē Trojs Bārnīss uzvarētājiem nodrošināja 26 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, savukārt Rinalds Sirsniņš komandas krājumu papildināja ar 19 punktiem. "Liepāja/Triobet" rezultativitātes līderis Lauris Blaus guva 15 punktus.

"Jūrmala/Fēnikss" panākumu Valmierā ar 18 punktiem veicināja Uģis Pinete, bet 13 punkti bija Roberta Stumbra rēķinā. BK "Valmiera" pa 13 punktiem guva Andrejs Gražulis un Jānis Kaufmanis.

Pusfinālos pretiniekus jau gaida LBL regulārās sezonas uzvarētāji BK "Ventspils" un otrās vietas ieguvēji "VEF Rīga", kas ir pašreizējie čempioni.