Bertāns rezultatīvs «Laboral Kutxa» uzvarā basketbola Eirolīgas spēlē

Dāvja Bertāna rezultatīvi aizvadīta pēdējā ceturtdaļa palīdzēja Latvijas basketbolista pārstāvētajam Spānijas klubam Vitorijas ''Laboral Kutxa'' ar 91:90 piektdien mājās pārspēt Turcijas "Galatasaray", liecina rīkotāju informācija. Bertāns guva 12 punktus, no kuriem deviņus punktus iekrāja pēdējā ceturtdaļā.

Bertāns spēlēja 22 minūtes (22:26), trāpīja divus no četriem trīspunktu metieniem un vienīgo divpunktnieku, kā arī realizēja visus četrus soda metienus. Viņa rēķinā bija arī divas izcīnītas atlēkušās bumbas.

Uzvarētājiem pa 17 punktiem nodrošināja Koltons Aiversons un Tomā Ertels, bet Stambulas komandā ar 24 punktiem izcēlās Zorans Ercegs.

Pēdējā ceturtdaļā "Laboral Kutxa" bija iedzinējos ar astoņu punktu deficītu (72:80), taču Bertāna trīspunktnieks un vēl trīs trāpīti soda metieni ļāva mājiniekiem pietuvoties līdz divu punktu iztrūkumam. Pēc brīža vēl viens Bertāna trīspunktnieks palīdzēja "Laboral Kutxa" panākt viena punkta deficītu, un turpinājumā Spānijas klubs spēja sīvā galotnē nodrošināt uzvaru.

Ar trijās spēlēs gūtām divām uzvarām "Laboral Kutxa" grupas turnīra tabulā ieņem 3.vietu sešu klubu konkurencē.

Jau vēstīts, ka Jāņa Blūma pārstāvētais Grieķijas klubs "Panathinaikos" ceturtdien mājās ar 91:73 pārliecinoši pieveica Turcijas "Fenerbahce Ulker". Galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" ar 83:112 cieta sakāvi pret Madrides "Real", savukārt Kauņas "Žalgiris" bez Kaspara Vecvagara sastāvā ar 65:62 uzvarēja Turcijas klubu "Anadolu Efes".

Pirmajā posmā komandas ir sadalītas četrās grupās pa sešām vienībām. Katras grupas četras labākās komandas pēc divu apļu turnīra iekļūs nākamajā kārtā.