Bertāna Sanantonio «Spurs» iekļūst NBA konferences pusfinālā

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ceturtdien viesos ar 103:96 pieveica Memfisas "Grizzlies" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences ceturtdaļfināla sestajā spēlē un iekļuva nākamajā kārtā, liecina NBA informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Spurs" basketbolisti bija pārāki ar 4:2 un cīņu konferences pusfinālā turpinās pret Hjūstonas "Rockets".

Bertāns sērijas pēdējā spēlē laukumā devās uz maiņu, spēlēja četras minūtes pirmajā puslaikā un netrāpīja savu vienīgo trīspunktu metienu, kā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja vienu personisko piezīmi. Bertāna +/-rādītājs bija pozitīvs +2.

Sanantonio komandas līderis Kavai Lenards arī šoreiz bija rezultatīvākais, gūstot 29 punktus, savukārt 27 punktus pievienoja Tonijs Pārkers. "Grizzlies" 26 punkti bija Maika Konlija rēķinā. "Spurs" bija pārāki cīņā par atlēkušajām bumbām (46:28), tostarp 16 reizes tika pie bumbas pie pretinieku groza.

Abas komandas konferences finālā tikās otro gadu pēc kārtas un tāpat kā pērn pārāki bija "Spurs" basketbolisti. Izslēgšanas turnīrā Sanantonio un Memfisas klubi ir tikušies piecas sezonas, un "Spurs" vienība ceturto reizi bija pārāka.

Konferences finālu sasniegs komanda, kas sērijā izcīnīs četras uzvaras. Pirmo spēli Sanantonio un Hjūstonas klubi aizvadīs naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika "Spurs" mājvietā. Otrā pusfinālā Rietumos Goldensteitas "Warriors" spēlēs pret Jūtas "Jazz" un Losandželosas "Clippers" pāra uzvarētāju. "Jazz" sērijā ir vadībā ar 3:2.

Regulāro sezonu "Spurs" pabeidza kā Rietumu konferencē otrā spēcīgākā komanda.