Elzai Gulbei neizdodas kvaificēties Rio

Latvijas airētājai Elzai Gulbei otrdien diemžēl neizdevās kvalificēties olimpiskajām spēlēm Rio – viņa Šveices pilsētā Lucernā notiekošajā Eiropas olimpiskās kvalifikācijas regatē akadēmiskajā airēšanā finišēja kā sestā, bet ceļazīmes izcīnīja tikai četras labākās sportistes, liecina organizatoru informācija.

Toties pie olimpiskās ceļazīmes tika latviešu airētāja Sanita Pušpure, kura gan startēs zem Īrijas karoga – viņa 2000 metru garajā distancē finišēja otrā, vairāk nekā par sekundi atpaliekot no uzvarētājas Emmas Tvigas no Jaunzēlandes.

Gulbe uzrādīja sesto labāko rezultātu, no ceturtās vietas atpaliekot 17 sekundes.