Kultūra
Dizains un athitektūra
Vai arhitektūra bērniem drīkst būt bērnišķīga?

Raidījuma "Adreses" jaunākā sērija aizkustinās visus, kam ir bērni, kam reiz būs bērni vai kas paši reiz ir bijuši bērni. Tātad – visus. Sērijas tēma – arhitektūra bērniem. Vai bērni ir pelnījuši labu arhitektūru? Varbūt bērniem vispār nav vajadzīga nopietna arhitektūra? 

Modes muzejs svinēs gada jubileju ar Dioram veltītu izstādi

24. oktobrī plkst. 18.00 Modes muzejs (Grēcinieku ielā 24) svinēs gada jubileju, atklājot izstādi «Dior», kas veltīta modes nama «Christian Dior» vēsturei un slavenās „New Look” kolekcijas septiņdesmitgadei. Izstāde apmeklētājiem būs atvērta no 25.oktobra.

Literatūra
Kino, foto un TV
Teātris un deja
Māksla
Grobiņā aizvadīts mākslas festivāls

Lai apzinātu novada kultūrvēsturiskās vērtības un personības, Grobiņas mākslas un mūzikas skolā aizvadīts mākslas festivāls. Tajā īpaši godināts vietējais mākslinieks un pašportretu meistars Roberts Stārosta.

Dabas muzejā vēl dažas dienas skatāma Vigeo Saules putnu izstāde

Līdz svētdienai, 22.oktobrim, plkst. 17 Latvijas Dabas muzejā vēl aplūkojama mākslinieka Vigeo Saules personālizstāde "Putni? Putni! Putni.". Kā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" norāda muzeja pārstāve Diāna Meiere, mākslas darbu izstāde Dabas muzejā nav bieža parādība, bet šoreiz mākslinieka darbi izvēlēti, jo tajos skatāmi putni.

Mūzika
Kultūrpolitika
Četri muzikāli pieturpunkti jaunajai nedēļai. Iesaka Gunda Vaivode

Kad pirmais sals sāk kniebt degunā, siltumu miesai un garam jādodas meklēt uz daudzajām Latvijas koncertzālēm un zālītēm, kas nepagurstoši piedāvā aizraujošus ceļojumus mūzikā visdažādākajām gaumēm. Sabiedrisko mediju gada balvas "Kilograms kultūras" locekle un Latvijas Radio 3 "Klasika" direktore Gunda Vaivode jaunajai nedēļai izvēlējusies četrus muzikālus notikumus, no kuriem viens jums ļaus pat nepamest savu viesistabas dīvānu.

Galerijas