Kultūra / Mūzika
Rihards Lībietis laiž klajā skaņdarbu un video «Too many thoughts»
Ģitārists Rihards Lībietis piedāvā jaunu skaņdarbu “Too many thoughts” akustiskajai ģitārai, kas ir neliels priekšvēstnesis tuvākajā laikā gaidāmajiem mākslinieka oriģinālmūzikas projektiem. Skaņdarbs radies rudens iestāšanās laikā, iedvesmojoties no gadalaikam raksturīgās emociju, krāsu un noskaņu dažādības.
Operetes fonds aicina baudīt gadumijas svētku noskaņu koncertā «In Blue»
Latvijas Operetes fonds piedāvā klausītājiem baudīt gadumijas svētku noskaņu, klausoties dzirkstošu un jaunības azarta piesātinātu koncertprogrammu "In Blue" 26.decembrī plkst. 16.00 Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē un 29. un 30.decembrī plkst.18.00 kultūras pilī "Ziemeļblāzma". Programmā gan populāri Johana Štrausa operešu hiti, gan Džordža Geršvina "Rapsodija blūza stilā" un Leonarda Bernstaina skaistākās mūzikas lappuses, pie klavierēm būs džeza lielmeistars Harijs Bašs vai Agnese Egliņa. Pie diriģenta pults - šī gada jubilārs Guntars Bernāts.
«Edgars Račevskis un draugi» - koncerts Jāņa Akuratera muzejā
Piektdien, 22.decembrī, plkst. 17.00 Jāņa Akuratera muzejā apmeklētāji tiek aicināti uz koncertu “Edgars Račevskis un draugi”. Līdz ar to tiks atjaunota pirms muzeja restaurācijas aizsāktā tradīcija, kad pēc pazīstamā diriģenta iniciatīvas mājā pirms Ziemassvētkiem skanēja muzikāli priekšnesumi.
«Sestā jūdze» pirmo reizi piedāvā Ziemassvētku koncertprogrammu
Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā jūdze” pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā klausītājiem sagatavojusi īpašu akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu, ar kuru decembrī uzstāsies vairākos Latvijas dievnamos un pilīs.
Latvijā koncertēs akordeonu trio «Balcardions»
Sākot ar nākamā gada 27.janvāri, vairākās Latvijas pilsētās ar koncertprogrammu viesosies starptautiskais akordeonu trio „Balcardions” – Radovans Popovs no Serbijas pilsētas Suboticas, vairāku starptautisko konkursu laureāte Evija Dūra un latviešu izcelsmes mūziķis Moriss Balaskā (Kanāda).
«Iļģi» aicina uz ziemas saulgriežu nakts koncertu
Kad gadā visīsākā diena un visgarākā nakts – tieši ziemas saulgriežos – “Iļģi” turpina aizsākto tradīciju, klausītājus aicinot uz nakts koncertu. Šogad īpašā atmosfēra tiks uzburta šarmantajā K.K. fon Stricka villā ar koncertiem 20. un 21. decembrī.
Rīgas Domā aizvadīti akadēmiskās kopdziedāšanas svētki
Rīgas Domā svētdien, 17. decembrī, aizvadīts jau trešais "singalong" jeb līdzi dziedāšanas koncerts, kurā ikvienam klausītājam kopā ar kori un solistiem bija iespēja kuplināt baroka mūzikas meistara Hendeļa oratorijas “Mesija” skanējumu.
Nākamais «R&B Blues festival» notiks 16. jūnijā
Ar šodienu, 15. decembri, tiek uzsākta biļešu tirdzniecība “R&B Blues festival”, kas notiks nākamā gada vasaras vidū - 16. jūnijā, Ropažu vēsturiskā parka estrādē, informē organizatori. Šis būs festivāla norises otrais gads.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti