Kultūra
Dizains un athitektūra
Vai arhitektūra bērniem drīkst būt bērnišķīga?

Raidījuma "Adreses" jaunākā sērija aizkustinās visus, kam ir bērni, kam reiz būs bērni vai kas paši reiz ir bijuši bērni. Tātad – visus. Sērijas tēma – arhitektūra bērniem. Vai bērni ir pelnījuši labu arhitektūru? Varbūt bērniem vispār nav vajadzīga nopietna arhitektūra? 

Modes muzejs svinēs gada jubileju ar Dioram veltītu izstādi

24. oktobrī plkst. 18.00 Modes muzejs (Grēcinieku ielā 24) svinēs gada jubileju, atklājot izstādi «Dior», kas veltīta modes nama «Christian Dior» vēsturei un slavenās „New Look” kolekcijas septiņdesmitgadei. Izstāde apmeklētājiem būs atvērta no 25.oktobra.

Literatūra
Kino, foto un TV
Teātris un deja
Māksla
Grobiņā aizvadīts mākslas festivāls

Lai apzinātu novada kultūrvēsturiskās vērtības un personības, Grobiņas mākslas un mūzikas skolā aizvadīts mākslas festivāls. Tajā īpaši godināts vietējais mākslinieks un pašportretu meistars Roberts Stārosta.

RIXC festivāls uzbur vēl neredzētas virtuālās realitātes

Vēl neredzētu virtuālās realitātes pasauli uzbūruši mākslas un zinātnes festivāla RIXC dalībnieki no dažādām valstīm izstādē “Virtualitātes un realitātes” – sākot no acu apmāna attēliem līdz iespējas uzkāpt uz piecsimt miljonus sena akmeņa vai tiešsaistē nokļūt jebkurā pasaules valstī un pat sadzirdēt savas domas.

Mūzika
Kultūrpolitika
Galerijas