Dzīve & stils / Virtuve
Ķirbis ar zivs kroketēm - «Ciemiņš virtuvē» recepte

Receptes Lieldienu nedēļai bez gaļas - tāds ir Raimonda Zommera šīs nedēļas izaicinājums. Šefpavārs gatavo trīs ēdienus no talantīgā ģitārista Kaspara Zemīša ledusskapī atrastajiem produktiem. Pamatēdienā viņš pagatavoja ķirbis ar zivs kroketēm.

«Ugunīgās avenes» - «Ciemiņš virtuvē» recepte

Viens no Latvijas labākajiem šefpavāriem, raidījuma “Ciemiņš virtuvē” veidotājs Raimonds Zommers, gatavo no horeogrāfa un deju skolotāja Agra Daņiļeviča virtuvē atrastiem produktiem. Saldajā ēdienā viņš pagatavoja "Ugunīgās avenes".

«Zeltītais asaris» - «Ciemiņš virtuvē» recepte

Viens no Latvijas labākajiem šefpavāriem, raidījuma “Ciemiņš virtuvē” veidotājs Raimonds Zommers, gatavo no horeogrāfa un deju skolotāja Agra Daņiļeviča virtuvē atrastiem produktiem. Pamatēdienā pavārs pagatavoja "Zeltīto asari".

Ikri grieķu mērcē - «Ciemiņš virtuvē» recepte

Viens no Latvijas labākajiem šefpavāriem, raidījuma “Ciemiņš virtuvē” veidotājs Raimonds Zommers, gatavo no horeogrāfa un deju skolotāja Agra Daņiļeviča virtuvē atrastiem produktiem. Uzkodā viņš pagatavoja ikrus grieķu mērcē.

Sēņu ragū - «Ciemiņš virtuvē» recepte

LTV raidījuma “Ciemiņš virtuvē” atraktīvais pavārs Raimonds Zommers rosās “Īstās latvju saimnieces” Zandas Žentiņas virtuvē un gatavo no viņas ledusskapī atrastiem latviski itāliskiem produktiem. Pamatēdienā viņš pagatavoja sēņu ragū.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti