Dzīve & stils / Virtuve
Siltais nektarīnu sacepums - « Es mīlu ēdienu» recepte

Ilze Jurkāne un kulinārijas šovs "Es mīlu ēdienu" devusies pie jaunās ģimenes – Katrīnas un Aigara Mamjiem un viņu mazā dēlēna Augusta. Katrīna ir arī bloga krustnaglina.lv autore, kas tapis vīra mudināts. Šīs ģimenes ēdiena moto būtu - kā veselīgu ēdienu pagatavot garšīgi un interesanti. Ģimene saldajā piedāvā pagatavot silto nektarīnu sacepumu, kas tā vien “lūgsies”, lai to apēd. 

«Aloo gobi» jeb kartupeļu un ziedkāpostu karijs - recepte

Ilze Jurkāne un kulinārijas šovs "Es mīlu ēdienu" devusies pie jaunās ģimenes – Katrīnas un Aigara Mamjiem un viņu mazā dēlēna Augusta. Katrīna ir arī bloga krustnaglina.lv autore, kas tapis vīra mudināts. Šīs ģimenes ēdiena moto būtu - kā veselīgu ēdienu pagatavot garšīgi un interesanti. Ģimene piedāvā pagatavot, iespējams, slavenāko veģetāro indiešu ēdienu - ''aloo gobi'' jeb kartupeļu un ziedkāpostu kariju.

«Sirmais. Kulta ēdieni» - jaunā sezona sāksies ar britu pīrāgiem

No ceturtdienas, 26. oktobra, plkst.21.15 Latvijas Televīzija (LTV) saviem skatītājiem piedāvās iemīļotā raidījuma "Sirmais. Kulta ēdieni" jauno sezonu, kas būs jau sestā. Raidījums LTV1 ēterā būs skatāms ceturtdienu vakaros, bet jaunajā sezonā kopumā būs vērojamas septiņas sērijas, informē LTV.

Tūrismu Latvijā un Igaunijā cer veicināt ar «Livonijas garšu»

Lai popularizētu gastronomisko tūrismu, Latvijas un Igaunijas pārrobežu projektā radīts zīmols “Livonijas garša”. Tas plānots kā iedvesma jaunu tūrisma maršrutu izveidei, uzsvaru liekot tieši uz ēdienu, kas gatavots no sezonāliem vietējiem produktiem.   

Cēsu novadā interesentiem māca maizes cepšanas tradīcijas

Vaļasprieks, veselīgs dzīves veids, senču tradīciju turpināšana,  un nu jau arī  modes lieta – tā paši maizes cepēji skaidro arvien pieaugošo popularitāti maizes cepšanai mājās. Tādēļ, lai ikviens interesents gūtu zināšanas, kā tad maizīte top, biedrība „Kultūra aTver” bijušā Cēsu rajona novados veido savā ziņā meistarklases, kurās ar saviem noslēpumiem dalās pieredzējuši maizes cepēji.    

Jaunākie
Populārākie
Interesanti