Dzīve & stils / Tautas sports
2. aprīlī atklās īres kartingu sacensību sezonu

Sporta kompleksā „333” īres kartingu sacensību sezona tiks atklāta aprīlī, sacensību formāts paredz lielāku braukšanas laiku un sporta kartingu sacensībām pietuvinātu konceptu, informē sacensību organizatori.

Rozentāla skriešanas svētki Saldū atklāj sacensību sezonu

Vairāk nekā tūkstotis skrējēju pieteikušies dalībai Rozentāla skriešanas svētkiem, kuri sestdien, 18.martā, atklās sacensību sezonu, kas ilgs līdz pat novembrim. Lielais dalībnieku skaits skaidrojams gan ar pērn labi noorganizēto skrējienu izcilā gleznotāja Jaņa Rozentāla 150 gadu jubilejā, gan ar nepacietību, ar kādu skrējēji gaida sacensību sezonas pirmos startus.

Daudzsološais Serjogins debitē maratondistancē ar trešo vietu Maltā

Dmitrijs Serjogins svētdien, 5.martā, pirmo reizi startēja maratona distancē un 42,195 kilometru skrējiena finišu sasasniedza pēc 2 stundām 24 minūtēm un 17 sekundēm. Mārupietis savam debijas maratonam izvēlējās Maltu, kurā izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties diviem marokāņiem. Vēl diviem marokāņiem nedodot cerības pacīnīties par kāpšanu uz goda pjedestālu, talantīgais Serjogins nomainīja Uldi Kļaviņu 2017.gada ātrākā Latvijas maratonista statusā.

Sieviešu rallijs šogad pulcē rekordlielu dalībnieču skaitu

Sagaidot Starptautisko sieviešu dienu, jau devīto reizi Latvijā notiek Sieviešu dienas rallijs. Tas ir lielākais sieviešu rallijs pasaulē, un šogad pulcēja kopā jau vairāk nekā 700 komandas. Sestdien sacensības vienlaikus notika Tukumā un Jēkabpilī. Veicot dažādus uzdevumus un izzinot abas pilsētas, ekipāžas finišēs galvaspilsētā Rīgā. Sieviešu dienas rallija dalībnieces izceļas ar krāšņiem tērpiem un ļoti azartisku garu.

Latvijas distanču slēpotāji kāpj uz pjedestāla Tartu maratonā

Teju trīs tūkstoši slēpošanas klasiskā soļa cienītāju Igaunijas pilsētā Otepē februāra izskaņā sacentās vienā no pasaulē tradīcijām bagātākajiem maratoniem. Jānis Teteris, Leons Seskens un Laura Lapiņa bija to vairāk nekā 50 Latvijas slēpotāju vidū, kas kāpa uz goda pjedestāla 34 kilometru distancē. Tikmēr Madonas Smeceres silā 25.februārī tika aizvadītas arī vienas no pēdējām slēpošanas sacensībām šajā sezonā.

Kanāriju salu taku skrējienā no Latvijas sportistiem vislabākās izredzes Jesko

Februāra pēdējā nedēļā 29 Latvijas taku skrējēji Spānijai piederošo Kanāriju salu arhipelāga trešajā lielākajā salā startē “Trans Gran Canaria” kalnu taku skrējienos. Vairāku tūkstošu dabasskatu vērotāju un savu spēju robežu pārbaudītāju vidū būs arī Latvijas labākie taku skrējēji, kuri cīnīsies par rezultātu un reitinga punktiem. Pirmo reizi pasaules tūres “Ultra-Trail World Tour” posmā izlikto dalībnieku vidū nosaukts arī Latvijas skrējējs.

Ludzā un Rēzeknē arvien vairāk amatierhokejistu

Ludzas novadā cilvēku skaits, kuri spēlē hokeju amatieru līmenī, gadu no gada aug. Jau piecus gadus sporta entuziastiem ir pieejams hokeja laukums, kur tiek rīkots arī novada hokeja turnīrs. Ziemā daudzas komandas trenējas āra laukumos – tuvāk savai dzīvesvietai. Taču reģionā nepietiekot vietu, kur hokeju spēlēt iekštelpās.

Madonā pirmo reizi aizvadīts Pasaules kauss kamanu suņu sportā

Nedēļas nogalē Madonas slēpošanas un atpūtas bāzē “Smeceres sils” tika aizvadīts Latvijas Kamanu suņu federācijas un “Dog Sport Carnikava” rīkotais Pasaules kausa posms, Baltijas kausa posms un Latvijas Ziemas čempionāts kamanu suņu sportā, kas pulcēja ap 70 dalībnieku no 7 valstīm un vairāk nekā 200 suņus, informēja organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti