Dzīve & stils / Izklaide
Grupa «Sudden Lights» - «Supernova 2018» dalībnieks
Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Sudden Lights" ar dziesmu “Just Fine”. Dziesmas autori ir Andrejs Reinis Zitmanis, Kārlis Matīss Zitmanis, Mārtiņš Matīss Zemītis un Kārlis Vārtiņš.
Jenny May - «Supernova 2018» dalībniece
Ar dziesmu “Soledad” konkursā "Supernova 2018" piedalās Jenny May . Dziesmas autori: Maija Stuģe, Martin Karl Hägglund, Martin Björn Hanzén, Tim Erik Åström, Michael Javier Hernan Barraza Alfaro.
Atklāti visi «Supernova 2018» dalībnieku vārdi
6.decembrī t/p „Alfa” izziņoti visi LTV autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2018” dalībnieku vārdi. Konkursa ceturtajā sezonā piedalīsies 21 dalībnieks, konkursam būs trīs pusfināli un viens fināls. Kā ierasts, „Supernova” notiks februārī, un konkursa uzvarētājs balvā saņems iespēju piedalīties lielākajā pasaules popmūzikas notikumā – Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas nākamgad notiks Portugālē.
Šovs «Kurš ir kurš?» - iespēja izkāpt no komforta zonas

Pirmajā decembra raidījumā profesijas minēja māsas – aktrise Raimonda Vazdika un žurnāliste Elita Veidemane, kā arī pavāri Mārtiņš Rītiņš un Dāvis Kancāns. Lsm.lv piedāvā uzzināt, kādas dalībniekiem bija sajūtas piedalīties šovā un iejusties sev svešās profesijās. 

Jaunākie
Populārākie
Interesanti