Dzīve & stils / Izklaide
Staro Sabiles Vīna kalns
Lai vairāk pievērstu uzmanību Talsu novada lepnumam – Sabiles Vīna kalnam, tas nedēļas nogalē iezaigojās vēl nebijušās krāsās. Šis bija viens no festivāla „Latvijas goda aplis” notikumiem, kas paredzēti Latvijas simtgades programmā. To rīkoja biedrība “Staro 100”.  
«Kurš ir kurš?»: Tango deja un masāža aktierim
9. decembra vakarā profesijas jāmin teātra mākslas duetam Artūram Dīcim un Dmitrijam Petrenko vienā komandā un māsām žurnālistēm - Ievai Albertei un Kristīnei Vilītei otrā.  Profesijas un nodarbošanās raibu raibās - dārznieks, truškopis, fizioterapeits, drēbnieks, muzikālais audzinātājs bērnudārzā un tango dejotājs. Lsm. lv piedāvā ieskatīties dažās epizodēs pirms "Kurš ir kurš?" šova. 
Vai «koka sūdiņš» kļūst par mākslas darbu, uzliekot tam latvju zīmi?
Tuvojas Ziemassvētki un varam sākt domāt par dāvanām, un kādēļ gan kādam radiniekam vai draugam neuzdāvināt kādu „koka sūdiņu” ar latviešu zīmēm. Tieši šādu apzīmējumu - “koka sūdiņi ar latviešu zīmēm” - nesen žurnālā “Dzīvespriekam” izlasījusi Latvijas Televīzijas raidījuma „4. studija” skatītāja no Liepājas, un tas viņu pamatīgi aizskāris. Tad nu „4. studijas” veidotāji devās noskaidrot, ko tad īsti tas nozīmē.
Jūrmalā atklās Gaismas parku
Nedēļas nogalē, 9. decembrī, plkst. 16.30 Jūrmalā atklās Latvijā lielāko Gaismas parku. Dzintaru mežaparka teritorija pārvērtīsies par pārsteigumiem bagātu Gaismas parku, kur iemirdzēsies īpaši Ziemassvētku tematikai veidoti dekori no 85 tūkstošiem LED gaismiņu. 
Ritvars - «Supernova 2018» dalībnieks
Ar dziesmu “Who’s Counting?” konkursā "Supernova 2018" piedalās Ritvars. Dziesmas autors Ritvars Vulis. Dziesmas līdzautori: Rihards Lībietis, Mārcis Vasiļevskis, Toms Lisments, Kristīne Pleša, Erna Daugaviete, Toms Kursītis, Mārtiņš Miļevskis, Dāvis Bindemanis, Sabīne Žuga.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti