Dzīve & stils / Izklaide
Liepājas muzejs aicina dāvināt padomju laika rotājumus
Saistībā ar nākamgad plānoto izstādi “Aizliegtie Ziemassvētki” Liepājas muzeja ekspozīcijā “Liepāja okupāciju režīmos” Liepājas muzejs aicina liepājniekus piedalīties izstādē, dāvinot padomju laika svētku egles rotājumus.
«Kurš ir Kurš?»: tautas dejas un īsta pirts
16. decembra šovā "Kurš ir kurš?" profesijās mēģinās atminēt radio «Pieci.lv» raidījumu vadītāji Toms Grēviņš un Marta Grigale, kā arī aktieri Dainis Porgants un Jānis Jarāns. Kompānija jautra, un spēle kārtējo reizi būs azartiska un pārsteigumu pilna. Lsm.lv piedāvā dažos mirkļos no šova ielūkoties jau tagad. 
Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svinību laikā atklās muzeju
6.janvārī atzīmējot Šerloka Holmsa dzimšanas dienu, durvis vērs slavenajam detektīvromānu varonim veltīts mini muzejs. Ekspozīcija veidota kā Vasilija Ļivanova un Benedikta Kamberbača atveidoto Holmsu istabas un būs apskatāma viesnīcas “Pullman” (Jēkaba iela 24) 1.stāvā.
Latgales pašvaldībās atšķirīgas Ziemassvētku un Jaungada svinību izmaksas
Svētku noformējums, kultūras pasākumi un dažādas aktivitātes Ziemassvētku un Jaunā gada svētku laikā ir ne vien skaisti, bet tas prasa finanšu ieguldījumus. Latgalē Rēzeknē, Līvānu novadā un Daugavpils pilsētā ir ļoti atšķirīgi tēriņi. Līvānu novadam un Rēzeknei kultūras pasākumiem izmaksas ir līdzīgas. Summa ir krietni lielāka tieši Daugavpils pilsētai, sasniedzot vairākus simtus tūkstošus svētku atmosfēras radīšanai savā pilsētā.
Brīvdabas muzejā vilks bluķi un svinēs saulgriežus
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina uz līksmām Ziemas saulgriežu svinībām un Bluķa vakaru 17. decembrī no 13.00 līdz 17.00. Svinību viesiem būs iespēja izzināt sezonālas tradīcijas, piedalīties bluķa vilkšanā un radošajās darbnīcās, dziedāt, dejot un iet rotaļās kopā ar folkloras kopām, kā arī nobaudīt karstu tēju un Ziemassvētku garšas pie ziemīga ugunskura.
VIDEO: Kā top Ziemassvētku rotājumi no stikla
Ziemassvētki daudziem uzņēmumiem nozīmē daudz darba, lai spētu sagādāt visu nepieciešamo svētkiem. Izņēmums nav arī kāds neliels Čehijas uzņēmums, kurā tiek gatavoti dārgi, taču ļoti skaisti Ziemassvētku rotājumi.
Staro Sabiles Vīna kalns
Lai vairāk pievērstu uzmanību Talsu novada lepnumam – Sabiles Vīna kalnam, tas nedēļas nogalē iezaigojās vēl nebijušās krāsās. Šis bija viens no festivāla „Latvijas goda aplis” notikumiem, kas paredzēti Latvijas simtgades programmā. To rīkoja biedrība “Staro 100”.  
Jaunākie
Populārākie
Interesanti