Dzīve & stils / Izklaide
Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā Rīgā - 100 dziesmas līdz simtgadei
Jaunā gada sagaidīšanas pasākums 11. novembra krastmalā risināsies no 31. decembra plkst. 21.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00. Sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu, pasākuma apmeklētāji varēs baudīt koncertprogrammu „100 dziesmas līdz simtgadei”, vērot īpašu svētku muzikālu uguņošanas uzvedumu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus.
FOTO: Brīvdabas muzeja sētās gaismas spēles
Gada vistumšākajā laikā, kad dienas ir īsas, bet naktis garas, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs piedāvā nokļūt gaismas pilnā pasaulē – muzejā izgaismotas vairākas sētas, ļaujot ielūkoties arī māju logos un tajā, kā Ziemassvētkus svinēja pirms simt un divsimt gadiem.
Sveču mežā iemirdzēsies Sietiņiezis
Jau ceturto gadu pēc kārtas noskaņu pasākums "Sveču mežs" aicina uz maģisku kopābūšanu sveču gaismā, vēsta Sveču meža idejas un realizācijas autore Zane Rašmane
Trīs mirkļi pirms šova «Kurš ir kurš?» noslēdzošās sērijas
23. decembrī, pašā Ziemassvētku priekšvakarā, skatītājus sagaida īpašais Ziemassvētku "Kurš ir kurš?" raidījums. Šova noslēdzošajā sērijā profesijas minēs ļoti muzikālas komandas - Atis Auzāns un Andris Baltacis vienā komandā un Ilona Bagele un Raimonds Bramanis otrā. Lsm.lv piedāvā dažos šova mirkļos ielūkoties vēl pirms ētera.
Lēno deju vakari - iespēja atzīties mīlestībā un atminēties skolu ballītes
Skan rimta mūzika, un viens otram piespiedušies cilvēku stāvi puskrēslā lēni dejo - tā īsumā varētu raksturot lēno deju vakarus Rīgā, fon Stricka villā, kur ļauties pieklusinātas gaismas un mūzikas burvībai aicina režisors Vladislavs Nastavševs. Viņš kopā ar grupu “Ezeri” izpilda dziesmas no paša veidotām izrādēm.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti