Dzīve & stils / Izklaide
Reiņa Jaunā trio turpina «Noasa» koncertsezonu

Trešdien, 24. maijā, plkst. 21.00 notiks otrais "Noasa" vasaras koncertsezonas pasākums, kurā uzstāsies grupa “Reinis Young Trio”. Kā zināms, grupā apvienojušies trīs talantīgi mūziķi – Reinis Jaunais, Lauma Kazaka un Ivars Logins.

FOTO: Purvciemā iesildīts sarunu festivāls «Lampa»

Nedēļas nogalē Rīgas mikrorajona Purvciems daudzdzīvokļu mājas pagalmā noritēja sarunu festivāla „Lampa” otrais un vērienīgākais festivāla iesildīšanās pasākums, kas pulcēja vairāk nekā 600 cilvēku.

Ar devīzi «Es radu Pārdaugavai» notiks Pārdaugavas svētki

Jau sestdien, 20. maijā, Arkādijas parkā un tā apkārtnē notiks Pārdaugavas svētki, kuros ar devīzi “Es radu Pārdaugavu” ikviens aicināts radoši pavadīt laiku zaļajā Pārdaugavā. Visu dienu notiks darbnīcas, izstādes, koncerti, sporta sacensības, atrakcijas, tirdziņš, darbosies kafejnīcas, noslēgumā - īsta zaļumballe un uguņošana.

Pieci.lv «Tramplīnā» uzvarējušie mūziķi piedalīsies festivālā Rēzeknē

Veicinot latviešu mūzikas attīstību un piedāvājot platformu Latvijā radītas mūzikas popularizēšanai, Latvijas Radio jauniešu kanālā Pieci.lv noslēdzies jauno mūzikas grupu konkurss „Tramplīns”. Konkursa žūrija par labākajām atzina grupas „Steam Street”, „Pacific K”, „Mītav” un „In My Head”. Vēl viena grupa būs pārsteigums klausītājiem. Konkursā izvēlētajām piecām labākajām grupām tiks dota iespēja sevi parādīt IV Starptautiskajā mākslas un mūzikas festivālā „Seven Hills” Rēzeknē, kā arī Pieci.lv tiešraidē no festivāla.

Daugavpilī atklāts piedzīvojumu parks

Lai gan Daugavpils vairāk pazīstama ar kultūras un vēsturisko tūrismu, tagad pievienojas arī sportiskas aktivitātes jaunajā piedzīvojumu parkā. Līdzīgais piedāvājums citviet Latvijā pierādījis, ka spēj ieinteresēt ne tikai vietējos iedzīvotājus, bet arī tūristus no kaimiņvalstīm.

Eirovīzijas uzvarētājs: Prieks, ka uzvarēja liriskais vēstījums un harmonija

Vakarnakt noskaidrojās, ka nākamais Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Portugālē. Lielajā finālā Kijevā šīs valsts pārstāvis - dziedātājs Salvadors Sobrals - ieguva visvairāk balsu no žūrijas un skatītājiem - kopumā 758 punktus. Savu tuvāko konkurentu, otrās vietas ieguvēju Kristiānu Kostovu no Bulgārijas viņš apsteidza par 143 punktiem.

Mainās Latvijas Pasta pastmarku dizaina konkursa uzvarētājs

Latvijas Pasta un vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv rīkotajā jaunas pastmarkas dizaina konkursā Mana ģimene – superkomanda mainās uzvarētājs, un par to kļūst Ervīns Elliņš. Konkursā uzvarējusī pastmarka tiks izdota 15.maijā, Starptautiskajā ģimenes dienā, kam par godu Latvijas Pasts jau otrā no savām nodaļām īstenos jaunajiem vecākiem draudzīgas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas koncepciju.

Brīvdabas muzejā notiek svētā mise un maija dziedājumi

Katoļi un citi ticīgie cilvēki šodien aicināti pievienoties maija dziedājumiem un svētajai misei Brīvdabas muzejā Rīgā. Šī ir jauna tradīcija, ko muzejs attīsta trešo gadu pēc kārtas, un tās mērķis ir rosināt iedzīvotājus uz pārdomām.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti