Svarīgi
Kategorijas
Dzīve & stils / Izklaide
Apmeklētājiem atkal atvērts Melngalvju nams

No svētdienas, 22. oktobra, Rīgas viesi un iedzīvotāji ir laipni aicināti apmeklēt vienu no Rīgas spilgtākajām vizītkartēm - krāšņo Melngalvju namu, kas rudens sezonā ver savas durvis apmeklētājiem, piedāvājot izbaudīt nama un tā ekspozīcijas īpašo auru un leģendām apvīto vēsturi.  

Stāda puķu dobi Latvijas simtgadei

Vismaz 94 000 ziedu - tik milzīgu simbolisku puķu klēpi Latvijai simtgadē iecerējuši pasniegt dārzkopji un puķkopji. Trešdien, 18. oktobrī, pie Brīvības pieminekļa dēstīja puķu dobi, kas uzplauks nākamā gada maijā. Tā ir privāta uzņēmēju iniciatīva, kuru īstenot palīdzēja “Rīgas dārzu un parku” speciālisti.

FOTO: Grupa «A-Eiropa» viesojas pie faniem Anglijā

Pēc vairākkārtējiem latviešu fanu Anglijā lūgumiem 14. oktobrī ar īpašu koncertu uz lielāko latviešu pasākumu organizatoru «Bērzes strazdi» skatuves Lielbritānijā uzstājās leģendārā grupa «A-Europa».

Izsludina nākamā gada festivālu «Muzykys Skrytuļs»

Daugavpils novada Līksnā 2018.gada 14. un 15. jūlijā jau septīto reizi notiks lielākais jaunās latgaliešu mūzikas festivāls „Muzykys Skrytuļs‟, pulcinot mūziķus, kuri dažādos žanros rada dziesmas latgaliski. Kā informē pasākuma rīkotāji, festivāls norisināsies divas dienas un apmeklētāji tiks pārsteigti ar līdz šim vel nebijušām aktivitātēm.

Volfa dziesma: «Dzintara dziesma», sagaidot Zigmara Liepiņa 65.jubileju

14.oktobrī mēs pusapaļajā 65.jubilejā sveiksim īpašu jubilāru. Tas ir komponists, reiz arī ļoti ietekmīgas radiostacijas vadītājs, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks, Latvijas Nacionālās operas un baleta valdes priekšsēdētājs un , starp citu, arī cilvēks ar lielisku humora izjūtu Zigmars Liepiņš.

«Supernovas» žūriju šogad vadīs DJ Rudd

Vēl piecas dienas iespējams pieteikt dziesmas Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursam “Supernova 2018” - pieteikšanās noslēgsies 15.oktobra plkst.23.59. Šogad mainīsies žūrijas sastāvs, jo tās līdzšinējais vadītājs Kaspars Roga februārī ar grupu “Prāta Vētra” dosies koncerttūrē pa Tālajiem Austrumiem un nevarēs piedalīties “Supernova 2018” tiešraidēs.

Pilis un muižas oktobra beigās aicina uz Leģendu nakti

Oktobra nogalē, 28. oktobrī, visā Latvijā norisināsies Latvijas Piļu un muižu asociācijas organizētā un tās biedru rīkotā Leģendu nakts. Šogad 31 pils un muižas ļaudis zālēs, torņos, pagrabos, pagalmos un parkos uzņems viesus, lai dalītos ar ticamiem un neticamiem stāstiem, klasiskām un mūsdienīgām melodijām, izrādēm, pašmāju gardumiem un aicinātu līdzdarboties radošās aktivitātēs. Šogad līdz ar Leģendu nakti noslēgsies arī asociācijas organizētā, ilgi gaidītā akcija “Apceļosim Latvijas pilis un muižas”.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti