21:20
Tieša runa
21:20
Lielais Gregs. Seriāls (oriģinālvalodas izvēle)
21:25
Tieša runa *
21:05
Krustpunktā
21:00
Vakara mūzikas programma
21:30
Vēsturnieks Gustavs Strenga: Tikai ļoti, ļoti retos brīžos man vajag klusumu
21:05
Радио Свобода
20:20
Pilnīgs vakars
21:00
Plastilīns
Jaunākie

Vairāk

Skats uz šodienu
Aizputes novadā atjauno tiltu pār Alokstes upi
Pagājušā gada pavasarī Aizputes novadā Lažas pagasta Apriķos kritiskā stāvokļa dēļ satiksmei daļēji tika slēgts tilts pār Alokstes upi, liedzot pārvietoties smagajai tehnikai. Neapmierināti ar situāciju bija lauksaimnieki, kuriem nācās mērot apkārtceļus, līdz ar to pieauga izmaksas. Lai pēc iespējas ātrāk veiktu nozīmīgā tilta pārbūvi, meklēts finansējums gan pašvaldības budžetā, gan valsts atbalsta programmās. Beidzot pērn nogalē sākās tilta atjaunošana.

Vairāk

Vairāk

Trampa bijušajam stratēģim Banonam būs atkārtoti jāliecina Kongresa komitejā
ASV prezidenta Donalda Trampa bijušais stratēģis Stīvs Banons ir gatavs sadarboties ar īpašā prokurora Roberta Millera komandu, lai viņam par Trampa kampaņas saiknēm ar Krieviju nebūtu jāliecina zvērināto padomes priekšā, ziņo ASV mediji. Banons trešdien, 17. janvārī, atteicās atbildēt uz daudziem jautājumiem Kongresa komitejā, tādēļ viņš tika aicināts ierasties uz atkārtotu iztaujāšanu. Izmeklētāji domā, ka Baltais nams viņam licis klusēt.
ASV plāns balstīt kurdu spēkus sastopas ar asu kritiku
ASV ar ieročiem un apmācību atbalstīs 30 000 karavīru lielus kurdu spēkus Turcijas pierobežā. Šādi Savienotās Valstis ļaus kurdiem noturēties teritorijās Sīrijas ziemeļos, no kurām patriekta teroristiskā “Islāma valsts” jeb “Daīš”. Tomēr pret ASV plānu asi iebildusi Turcija, Sīrija, Irāna un Krievija.     

Vairāk

Ziņu analīze
Interesanti

Vairāk

Vairāk

Māris Rīmenis: «Australian Open» - pirmais gada pārbaudījums ne tikai laukumā
Šīs ziemas galvenais sarīkojums sportā būs olimpiskās spēles februārī Phjončhanā, tomēr arī citi profesionālā sporta notikumi rit savu gaitu un janvārī  mūsu līdzjutējiem aktuāls arī pirmais gada ”Grand Slam” tenisa turnīrs – ”Australian Open” (tāpat kā Maira Brieža cīņa supersērijā mēneša beigās). Melburnā Latviju vienspēlēs pārstāvēs Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova. Izloze jau notikusi, līdzjutēji jau pārsprieduši dažādus iespējamos scenārija variantus.
Bernārs Sordē: Eiropas atjaunotnei ir nepieciešama kolektīvā iztēle
„Īsa un vidēja termiņa perspektīvā globalizācija vērš plašumā dubultkustību, kur notiek enerģiju sadursme. Pirmajā kustībā Eiropa ieiet un iziet no Sistēmas [..] Otrajā tās ir Finanses, kas ieiet un iziet no Sistēmas [..]”, tā par „Iespējamās Eiropas" [1] atnākšanu 2014. gadā, iznākot tāda paša nosaukuma grāmatai, sacīja Bernārs Sordē. Turpinot šīs pārdomas, viņš konstatē, ka līdzās iziešanai no globalizācijas radītās Sistēmas un Finanšu bankrota Eiropas atjaunotnei ir nepieciešama kolektīvā iztēle (pretstatā menedžerismam), „pasaules Radīšanas turpināšanas revolūcija, kas neaprobežojas ar cilvēku graujošām industriālām un transhumānisma revolūcijām...”.
Autori

Vairāk

Labākais no radio NABA

Vairāk

Vairāk

Vairāk

Foto

Laika prognoze
Rīga
Trešdiena
17. Janvāris
-6 °C
-6 °C Sniega pārslas
A vējs, 1,50m/s
Saullēkts: 08:52
Saulriets: 16:14
Mitrums: 92,00%
Spiediens: 746,62 mmHg
-4 °C
1,80m/s
-4 °C
1,10 m/s
-5 °C
2,10 m/s
-3 °C
2,90 m/s
-2 °C
4,10 m/s
-1 °C
3,60 m/s
-2 °C
3,30 m/s
-2 °C
2,80 m/s
-2 °C
2,50 m/s
-4 °C
1,40 m/s
-3 °C
1,70 m/s
-1 °C
2,90 m/s
-5 °C
2,60 m/s
-7 °C
2,40 m/s
-6 °C
2,00 m/s
-1 °C
2,20 m/s
-5 °C
2,20 m/s

Laika prognozes no yr.no